Forumlar > Pardus > Yazılım (Güncelleme sonrası Pardusa giremiyorum)
XxPxAxRxSxX kullanıcısının resmi

XxPxAxRxSxX

Kayıt: 30/09/2013

Güncelleme sonrası Pardusa giremiyorum

ben yeni pardus kullanıcısıyım pardus 2013 x64 gnome sürümünü kullanıyorum. sistemimde win7 kurulu. ben 100 gb lık bir alana 2 gün önce pardusu kurdum. 1-2 saat önce güncelleme uyarısı geldi ve bende güncellemeyi kurdum. ilk başta 2 dobsya bozuk onları düzeltin sonra tekrar deneyin dedi bende biraz araştırma sonrası chrominumun açık olmasından kaynaklandığını buldum. sonrasında chrominumu kapatarak tekrar güncelledim. güncelleme bitti sistekmi yeniden başlatın uyarısı geldi bende yeniden başlattım.

şimdi grub den pardusu seçiyorum. aşşağıda dolum ekran geliyor. o ekranı geçtikten sonra siyah bi ekran geliyor ve sol üst köşedee bir şey yanıp sönüyor. bu ekranı geçemiyorum fakat bu ekranda yazı yazıp entere basabiliyorum. ctrl+alt+del tuşlarına basınca restarting system yzıyor ve sistem yeniden başlıyor. güvenli moddada aynı sorun var çok acil yardım edebilirmisiniz. elimden geldiğince açıklayıcı yazmaya çalıştım.

NOT: az önceki denemelerimde alt+f4 yaptım kullanıcı adı ve şifre sordu yazdım fakat tekrar takrar sordu. sonra alt+f7 yaptım bu sefer starting teamwieverd dedi ama çok uzun bi süreaçılmadı yiçbirşey.

Top
XxPxAxRxSxX kullanıcısının resmi

XxPxAxRxSxX

Kayıt: 30/09/2013

Re: Güncelleme sonrası Pardusa giremiyorum

cevap lazım aciiil

Top
enki kullanıcısının resmi

enki

Kayıt: 05/07/2005

Re: Güncelleme sonrası Pardusa giremiyorum

http://debian.org.tr/Ana_sayfa buraya sor . debian vhezey diye.

Top