Forumlar > Pardus > Kurulum Sonrası (Pardus 2011.2 x64 Donanımları Tanımadı)
TheConqueror kullanıcısının resmi

TheConqueror

Pardus 2011.2 x64 Donanımları Tanımadı

Bilgisayar Hocamın tavsiyesi ile Dün İlk kez bilgisayarıma Pardus 2011.2 64 Bit yükledim.

Ancak bilgisayarımın donanımlarını tanımadı, Driverları da Kuramadım.

İnternete ethernet ile bağlanıyorum. (Smile Adsl ile), ethernet kablosu takılı olduğu halde kablo takılı değil hatası aldım, internete giremedim...

Ses Driver'ı kurulu olmadığından Ses de çıkmadı.

bana kurulumda açık kodlu sürücüleri kullanmak ister misiniz tarzı bir şey sormuştu. evet demiştim, ilk önce sorunu bu zannettim. ancak daha sonra pardus'u silip tekrardan kurdum ama bu sefer açık kod kaynaklı sürücüleri kullanma dedim. buna rağmen yine aynı hataları aldım...

Pardus'u ilk defa KULLANMAYA ÇALIŞIYORUM. Driver Kurulur mu, nasıl kurulur en ufak bilgim yok, exe çalıştırmadığını ve Wine, play on linux tarzı programlar ile exe lerin açıldığını biliyorum

Sorunu Nasıl Çözebilirim Yardım Edebilir Misiniz? ( Not: Şuanda Tekrardan Windows 8'e Döndüm. Tavsiyeleriniz Üzerine Tekrardan Pardus 2011.2 Yi Kuracağım )

Şimdiden teşekkürler

Bilgisayarım:
1GB Ekran Kartı (Nvdia GeForce GTX 650)
4GB Ram
Intel Core 2 Quad 2.66 GHz
Gigabyte GA-P41-ES3G

Sanırım Konuyu Yanlış Yere Açtım, Kirlilik İçin Kusura Bakmayın Smile

TheConqueror kullanıcısının resmi

TheConqueror

Re: Pardus 2011.2 x64 Donanımları Tanımadı

Tamamdır İnternet Sorununu Çözdüm Ancak Şuanda Şöyle Bir Sorunum Var, Harddisk'imi 2ye böldüm.

Böldüğüm 2. Kısıma herhangi bir dosya attığımda resimdeki hatayı veriyor bunun çözümü nedir?

http://u1311.hizliresim.com/1h/8/ubsq5.png