boraalper4 kullanıcısının resmi

boraalper4

Kayıt: 08/11/2011

4. Sayı Nerede

Hesap soruyormuş gibi gözükmek istemem, yanlış anlaşıldıysam affola:

Bir dergiye yazı göndermek istiyordum ve düzenli aralıkalrla çıkan bir dergi arayışına başladım. SUDO bu kritere uyuyordu ancak kişisel sebeplerden ötürü SUDO'da yazmak istemedim. ROOT'ta bir yazım yayınlandı diğeri de yolda ama farkettim ki git gide kan kaybediyor(en son 15 Mart 2012'de çıktı). Bu durumdan dolayı gidip de birilerini suçlayacak halim yok; vakit bulamıyordur, canı istemiyordur, odur, budur, şudur...

Sonra aklıma sizin e-derginiz geldi, baktığımda en son çıkan sayının Ocak ayında çıktığını gördüm. Ancak bir şey dikkatimi çekti: Pardus-Linux.org eDergi'si her ay düzenli çıkarken sonradan; yavaşlamış, durulmuş.

 

Lütfen dediklerim yanlış anlaşılmasın, sadece nedenini merak ediyorum: 2009'dan beri düzenli aralıklarla 33 sayı çıkarabilmiş bir dergi neden 5 aydır bekliyor?

Top
pantera kullanıcısının resmi

pantera

Kayıt: 28/03/2009

Re: 4. Sayı Nerede

çünkü herkes burada. başka hiö birşeye ayıracak zaman pek yok
http://www.pardus-linux.org/haberler/2012/05/pardus-2012-codename-anka

Top
enki kullanıcısının resmi

enki

Kayıt: 05/07/2005

Re: 4. Sayı Nerede

Yazınızı katkınızı yollayınız. Dergi çıkacak.

Top
kuftikufti kullanıcısının resmi

kuftikufti

Kayıt: 13/08/2008

Re: 4. Sayı Nerede

Yakınma için teşekkürler. Gerçekten, ciddiyim. Smile
"Nerede bu dergi?" diye soranların olması iyidir. @pantera'nın dediği gibi, şu an Pardus'un kendisi için uğraşıyoruz. 32 bit deponun inşası bittiği zaman, dergi ile ilgileneceğim. Pardus rayına oturduğunda, dergi de oturacaktır.

Top