Forumlar > Pardus > Masaüstü (䧡ℓтüяk Soruyor. ?)
䧡ℓтüяk kullanıcısının resmi

䧡ℓтüяk

䧡ℓтüяk Soruyor. ?

Merhabalar benim işletim sistemim ne yazıkki windows 7.Size bazı sorularım olucak eğer yetkililer cevapalrsa memnun olurum.

Soru 1: Bilgisayrımda oracle virtual box kurulu.Ben orda pardusu denemek isterim.Bir kaç siteye baktımda orda 2011 sürümleri kurulu onun için ben orda linux hangi sistemi seeceğim.2.6 mı yok dieğrlerimi bilgilendirirseniz sevinirim.Ayrıca deniyip pardusa geçeceğim ondan soruyorum bu soruları.

Soru 2: Ben Bir kaç oyun oynuyorum Bunlar dan 2 tanesi online biri normal pc ye kurulup oynananlardan.
Oline oyunlar CrossFire ve Wolfteam-Diğer oyunum ise Crysis 2 Ben bu oyunları oynayabilirmiyim pardusta.

Soru 3:Benim bilgisayr kasası toplama ilk işletim sistemini saymazsak daha 1 defa format attım.Bn bazı şeyler duydum ne kadar doğru bilemem ama harddiske format atınca yavaşlıyorumuş.Bunun için bir sıkıntım olurmu.Çünkü Pardus her yıl yeni bir sürüm çıkartıyor her yıl çıkan işletim sistemini kurmassak uyumsuzluk felan olurmu.

Sistem Özelliklerim iyi 4 gb ram,2 gb ekran kartı ( nvida gforce 2500, harddiskim 1 tb, Ve sıfırdan toplattım kasayı.

Soru 4: Ben Oyun oynadığım için bazı kapak fotoğrafları felan tasarlıyorum.arkadaşlarıma felan. adobe cs4 kullanıyorum uyumsuzluk sorunu olurmu ? Ayrıyeten online oyunda arkadaşalrımla Klan Savaşı yapıyoruz Ve haliylen daha iyi olmak için TeamSpeak 3 adlı progrmaı kullanıyoruz Sorun olurmu uyumsuzluk vb.

Soru 4: Ben Her şeyi öğrenebilirim yetenekliyim ama ben kullanmıyorum bilgisayrı sadece bbam ve ailemde kullanıyor.Karmaşıkmı değilmi bilmek istiyorum.(Bu soruyu kullanıcılar yanıtlarsa sevinirim.)

Şimdilik sorularım bu kdar umarım başınızı ağrıtmamışımdır Smile
䧡ℓтüяk

enki kullanıcısının resmi

enki

Re: 䧡ℓтüяk Soruyor. ?

Önce bir halt ye sonra sorununu paylaş.

Özgür yazılım sadece özgürlüğünü sana verir. dolarla aldığın yada çaldığın yazılımlarla Anka yı karıştırma.